O nás

Seznamte se s redakcí a týmem webu

Jsme tým nadšenců do internetové publicistiky. Tvoříme weby, které mají za cíl pomáhat lidem vybrat si ten nejlepší produkt nebo službu. Všechno to začalo projektem Entuzio.cz, na kterém pravidelně zveřejňujeme nákupní rádce spotřebičů a elektroniky. Časem jsme naráželi na jiná témata, kterým rozumíme, ale na web se zkrátka nevešly. Proto jsme se rozhodli založit další weby: zaměřená na úzká témata.

A co je vlastně naší misí? Sestavujeme žebříčky, píšeme srovnání, recenze a ohodnocujeme produkty či služby. A to vše proto, abychom vám ulehčili nákup, nebo výběr produktu. Protože ruku na srdce, v dnešní době je na internetu tolik možností, že by se jednomu zamotala hlava. 

A kdo je v čele tohoto portálu? Jmenuji se Daniel Hanuš a zbožňuji procházení stovek online nástrojů a hledat pro ně správné využití. Weby tvořím sám a proto mám znalosti o tvorbě webů a programů s tím spojených. Kromě toho vedu youtube kanál Nákupní rádce, takže vím i leccos o střihu videí.

Img 7406.jpg

Daniel Hanuš

Autor webu

„Zbožňuji aktivity, do kterých lze zapadnout až po uši. Jednou z moji velkou vášní je psaní a průzkum trhu. Skrze články založené na nezávislém průzkumu se snažím pomáhat lidem nalézat ty správné informace a dělat informované nákupní rozhodnutí. Jsem velký nadšenec do technologií, online nakupování, kryptoměn, investování a osobních financí. Jsem také zapálený sportovec: dělám kalisteniku, hraji tenis a chodím běhat.

Věřím, že provozování projektů jako je websio.cz lidem pomáhám s jejich každodenními i nevšedními rozhodnutími. Mým posláním je na internet přinášet obsah, který skutečně pomáhá.”

Více o mně najdete zde:

LinkedIn.cz | Podnikatel.cz | Hobbio.cz

277677327 10221730822606539 1570172960583116141 N 1.jpg

Jana Krajčová

Redaktorka

„Je štěstí dělat to, co člověka baví. A pro mě je to psaní. Věnuji se mu už více než 10 let a do svých textů promítám zkušenosti (nejen) ze studia žurnalistiky, cit, nadšení, radost a především touhu pomoct našim čtenářům. Když mi zrovna neběhají prsty po klávesnici, ráda si od digitálního světa odpočinu běháním v přírodě, po světě nebo po tenisovém kurtu.
 
Baví mě objevovat, učit se nové věci, rozšiřovat si obzory a především psát! Redaktorování na našich webech tyto činnosti skvěle propojuje. Vyhledávám témata, sbírám informace a pak z nich dávám dohromady články, které navíc pomáhají statisícům lidem.
 
Více o mně najdete zde:
 
7 Andrea Klepetkova1.jpeg

Andrea Klepetková

Redaktorka

„Do dospělosti jsem si dala jediný cíl: vždy zůstat tak trochu dítětem. To pro mě znamenalo hlavně nikdy neztratit svou zvídavost. Věnuji se psaní, kreslení a malbě, cvičení, pletení, hraní šachů, rodině, své fence a své kobyle irského coba, józe, meditaci, běhu, otužování, investování, sbírám vinylové desky, chodím do přírody, doučuji matematiku a v mezičase nárazově objevuji jakékoliv další koníčky, které můj život zrovna na chvilku navštíví.  Takový životní styl mi dává hodně široký přehled a naučil mě rychle zpracovávat nové znalosti. Při psaní článků je pro mě proto zásadní to, abych se o tématu nejdříve dozvěděla co nejvíce a abych mohla čtenářům předat velké množství informací přehledně a srozumitelně.”  Více o mně najdete zde: LinkedIn.cz
30848307 821458078049468 7484668804926752181 O.jpg

Lenka Gazdová

Redaktorka

Ahoj, jsem Lenka, holka, které se splnil sen a vydala se na osmiměsíční cestu po JV Asii. Zakotvila jsem na ostrově Langkawi, kde nyní provozuji vlastní cestovku a na volné noze pracuji jako redaktorka. Psaní článků je pro mě vášeň, která mě provází celý život. Zbožňuji cestování, jídlo, tvorbu videí, kavárny, design, architekturu a západy slunce. Srovnávání produktů na našich webech mi dává smysl především proto, že mohu lidem reálně pomoci a zabránit ve špatných nákupních rozhodnutích.”
 
Více o mně najdete zde:
 
229759784 1963591123809499 4592426397309462935 N.jpg

Aneta Susedíková

Redaktorka

„Psaní bylo nejdříve mým koníčkem, ze kterého se stala ta nejlepší práce na volné noze. Baví mě skládat písmenka do slov a vět, ze kterých se stávají hodnotné články, jenž čtenářům přinesou spoustu cenných informací. A právě naše weby jsou místem, kde lze takové skvělé články tvořit. Největší štěstí nacházím v každodenních maličkostech, v cestování, dobrém jídle a zdravém životním stylu.”
Více o mě najdete zde:
40313598 10156751406668945 3836678982548324352 N 2.jpg

Barbora Jiřincová

Redaktorka

„Když píšu, řídím se jednou ze svých hlavních zásad: internet není stoka. Co nemá hodnotu, to do něj nepatří. Proto si vždy ověřuji informace a myslím na čtenáře. Ptám se, co mu můj článek přinese. Tvorbě online obsahu se věnuji od roku 2017. Od té doby jsem sbírala zkušenosti, vypisovala se a zdokonalovala. Pro naše weby píšu, protože moje články můžou někomu usnadnit život. Když zrovna nepíšu, tak se starám o své dvě malé děti. Většinou je to spíš obráceně: píšu, když se o ně zrovna nestarám. Rodiče chápou.”
 
Více o mně najdete zde: